Wiosna, znów nam ubyło lat? Cała prawda o zabiegach odmładzających

Wiosna, znów nam ubyło lat? Cała prawda o zabiegach odmładzających

Wiosna, wiosna wkoło, drogie Panie! Znów dzień jest dłuższy, mamy więcej energii, częściej czas spędzamy na świeżym powietrzu. Czujemy się, jakbyśmy były o jakieś 10 lat młodsze. Gorzej z wyglądem…. Ale i na to mamy rozwiązanie. Chcesz wiedzieć, jakie? Zapraszamy do lektury! 🙂

Bo choć w kalendarzu co roku pojawia się wiosna, to my już nie mamy tyle szczęścia. Kolejny rok dodaje nam lat, sprawia, że bliżej nam do jesieni życia. Zmarszczki, zmęczona cera, utrata sprężystości robią swoje. I choć czujemy się o wiele młodziej, to jednak nasza twarz jest żywą metryką. Na szczęście – mamy XXI wiek i całą masę zabiegów estetycznych, dzięki którym możemy choć trochę cofnąć czas, a raczej – jego zgubne i niezbyt estetyczne skutki.

Zabiegi odmładzające to nie grzech, ale jak z nich korzystać?

Z roku na rok coraz więcej celebrytek i gwiazd filmu czy estrady przyznaje się do tego, że korzysta z dobrodziejstw medycyny estetycznej. Takie zabiegi przestają być tabu. Ty nie od razu musisz korzystać ze skalpela – czasem wystarczy tylko profesjonalna kosmetyczka. Bielsko i okolice mają do dyspozycji całą paletę zabiegów odmładzających w naszym Terra Salonie. Są to w pełni bezpieczne metody, dzięki którym można zredukować zmarszczki, ujędrnić i odmłodzić twarz, dekolt czy okolice oczu.

Wszystkie te zabiegi są przeprowadzane przez profesjonalne, doświadczone i odpowiednio wykwalifikowane kosmetyczki. Rodzaj zabiegu dopasowywany jest do indywidualnych potrzeb i możliwości konkretnej klientki. Wszystko po przeprowadzeniu wywiadu i wykluczeniu ewentualnych przeciwwskazań.

Pożegnaj zmarszczki

Jedną z najskuteczniejszych, sprawdzonych i bezpiecznych metod na wypełnianie zmarszczek jest zastosowanie kwasu hialuronowego. Dzięki temu ilość zmarszczek widocznie się zmniejsza, a pozostałe stają się mniej widoczne. Efekty takiego zabiegu utrzymują się od 8 do 16 miesięcy. Cera jest o wiele gładsza i bardziej promienna.

Młodsza cera od zaraz

Jędrna, bardziej sprężysta cera od razu sprawia efekt o wiele młodszej i mniej zmęczonej. Warto więc zdecydować się na lifting skóry za pomocą rozpuszczalnych nici. Gwarantują one długotrwały rezultat. Cera jest bardziej nawilżona, pory spłycone, a poszczególne okolice twarzy odpowiednio wymodelowane. Sam zabieg polega na wprowadzeniu nici za pomocą drobnych igieł do skóry twarzy i jest w pełni bezpieczny, jeśli wykonuje go profesjonalna kosmetyczka. Bielsko-Biała z takich zabiegów może skorzystać w Terra Salonie.

Podobne działanie ma także mezoterapia, która świetnie wpływa na odbudowę struktury skóry, poprawę jej gęstości, głębokie nawilżenie, wygładzenie rysów twarzy oraz drobnych zmarszczek, a także na poprawę jędrności i elastyczności skóry.

Wolumetria zamiast skalpela

Nowym sposobem na odjęcie sobie lat jest zabieg miękkiego liftingu, czyli tak zwana wolumetria. Na czym ona polega? Do skóry twarzy w bezpieczny i bezbolesny sposób zostaje wstrzykiwany wypełniacz na bazie kwasu hialuronowego. Dzięki temu zredukowane zostaną widoczne oznaki starzenia się cery, poprawi się owal twarzy, a wszystko to razem da efekt świeżości i promienności, który utrzyma się nawet do 18 miesięcy.

Zabiegi odmładzające – tak czy nie?

Nasza odpowiedź może być tylko jedna. Oczywiście, że tak! Takie zabiegi – jak wszystko – są dla ludzi. Warto z nich korzystać, oczywiście z umiarem - dlatego zapraszamy na indywidualne konsultacje, omawiamy szczegóły zabiegów, wykluczamy przeciwwskazania. Dzięki temu każda nasza klientka może czuć się pewnie. Nie trzeba od razu poprawić sobie urody skalpelem, wystarczy sprawdzona i wykwalifikowana kosmetyczka. Bielsko ma taką (i to niejedną) na wyciągnięcie ręki w Terra Salonie.

Z wiosną odejmij sobie lat

Ta pora roku to dobry moment, by nie tylko poczuć się młodo, ale też i tak wyglądać. Jeśli rozpuścisz swoją twarz odpowiednimi zabiegami, ona odwdzięczy Ci się promiennym wyglądem. Kto wie, może też przyniesie drugą młodość? W końcu, „wiosna cieplejszy wieje wiatr, wiosna, znów nam ubyło lat…”  🙂 .