Jak przygotować skórę na wiosnę?

Jak przygotować skórę na wiosnę?

Do wiosny pozostał już tylko 1,5 miesiąca. Czyżbyś nie zauważyła, że zima już prawie przeminęła, a Ty całkiem zapomniałaś o zadbaniu o swoją skórę? Wdech, wydech i … zabieramy się do pracy! 🙂 Zostało jeszcze kilka tygodni, aby Twoja skóra mogła wyglądać olśniewająco w blasku pierwszych wiosennych promieni słońca.

 

Odkryj swoją nową skórę

Mróz, wiatr, suche powietrze – to wszystko sprawia, że skóra jest po prostu odwodniona, szorstka i podrażniona. Jest jednak na to sposób. Odkryj swoją nową skórę dzięki peelingowi. Pozbycie się martwego naskórka pozwoli Ci na dotarcie do nowej, świeżej warstwy skóry. Pobudzone fibroblasty zaczną produkować kolagen i elastynę odpowiadające za sprężystość tkanki.

Najbardziej skuteczną kuracją z udziałem peelingu będzie ta zaplanowana przez profesjonalną kosmetyczkę. Dzięki niej masz pewność, że rodzaj zabiegu oraz zastosowane preparaty czy urządzenia będą odpowiednie właśnie dla Twojego typu skóry.

 

Gotowa na piękno

Po zrzuceniu zimowej skóry Twoja cera jest gotowa na kolejne zabiegi. Świetnie sprawdzą się tu relaksujące maseczki, czy też zabiegi takie jak jonoforeza czy ultradźwięki. Ich zastosowanie pobudzi i odżywi Twoją skórę. A to z kolei gwarantuje jej piękny wygląd i blask podczas pierwszych wiosennych dni.

 

Podtrzymaj efekt

Odstaw gęste i tłuste kremy zimowe i zaopatrz się w energetyzujące preparaty. Pozwolą one utrzymać efekt świeżej i wypoczętej cery, a jednocześnie wspomogą ją przy powrocie do pełni sił. Nie jesteś pewna, które kosmetyki będą dla Ciebie najlepsze? Zwróć się z prośbą o poradę do kosmetyczki. Z pewnością poleci preparaty, które będą najlepsze do pielęgnacji Twojej skóry.

Chcesz cieszyć się na wiosnę nowym lookiem? Zapraszamy do naszego gabinetu! Kosmetyczka wykona dla Ciebie profesjonalne zabiegi, które pozwolą Twojej skórze zalśnić pełnym blaskiem na wiosnę.