Nowe usługi w naszym salonie

Nowe usługi w naszym salonie

Kosmetyczka Bielsko zaprasza na nowe zabiegi pielęgnacyjne

Zima to czas, w którym mamy nieco więcej czasu, by zadbać o siebie. Niesprzyjająca pogoda, potrzeba rozpieszczania siebie i długie wieczory są doskonałą okazją, by odwiedzić nasz salon kosmetyczny. Bielsko-Biała ma do TerraSalonu naprawdę blisko, a my tymczasem przygotowaliśmy dla naszych klientek nowatorskie, skuteczne i cieszą się powodzeniem, zabiegi pielęgnacyjne na skórę twarzy.

Co nowego oferuje salon kosmetyczny w Bielsku?

W naszej ofercie pojawiły się innowacyjne terapie z wykorzystaniem profesjonalnych kosmetyków. Są to zabiegi mające na celu oczyszczenie i poprawę wyglądu cery - tak wrażliwej na wszelkie zmiany, zwłaszcza zimą. Zapraszamy na następujące pielęgnacje:

Czym są te zabiegi, co zapewniają i jakie przynoszą efekty? O tym nasza kosmetyczka w Bielsku-Białej opowie kilka zachęcających słów. Zapraszamy do lektury 🙂

Mesoestetic Acnelan - pozbądź się trądziku

Wydaje Ci się, że na uporczywy i nawracający trądzik stosowałaś już wszystkiego, a nadal czujesz się jako sfrustrowana (i niestety sporo starsza) nastolatka? Nasz salon kosmetyczny w Bielsku zaprasza na zabieg Mesoestetic Acnelan. Nałożenie specjalnej maski z kompleksem ma ekspresowe i niezwykle skuteczne działanie. Te efekty zawdzięczamy działaniu kwasu salicylowego, szikimowego, migdałowego oraz sodium lepargilate, które redukują przebarwienia, usuwają stan zapalny i zmniejszają widoczność blizn, a co najważniejsze - zapobiegają powstawaniu nowych zmian trądzikowych. Dla lepszej skuteczności zabieg warto powtórzyć przynajmniej trzykrotnie.

Mesoestetic Tran3x - sprawdzony sposób na piegi

Nie każdemu podoba się twarz jak niebo pełne gwiazd - i my w zupełności rozumiemy. Dlatego wszelkie zmiany pigmentacyjne, przebarwienia i skutki starzenia się skóry możemy ukrócić za pomoc nowatorskiego zabiegu Mesoestetic Tran3x. Za pomocą kwasu traneksamowego zostaje zredukowana aktywność i ilości tyrozynazy, co w efekcie hamuje proliferację melanocytów i zmniejsza ich dendrytyczność, a także usprawnia regulację procesu melanogenezy. Dzięki temu można pozbyć się skutecznie i na długo przebarwień, stanów zapalnych i zagwarantować sobie odporność skóry na powstawanie nowych zmian.

Mesoestetic Eyecon - kuś wciąż młodym spojrzeniem

Masz dość tego, że ciągle wyglądasz na niewyspaną, bo skóra pod Twoim oczami pozostawia wiele do życzenia? Już nie musisz się tym martwić. Nasza kosmetyczka w Bielsku wykonuje innowacyjne zabiegi Mesoestetic Eyecon, które mają działanie odmładzające, ujędrniające i wygładzające. Taka terapia sprawdzi się u osób z cienką skórą w okolicach oczu, słabym drenażem powodującym pojawienie się worków pod oczami, ze zwiększoną ilością naczyń krwionośnych. Dzięki niej można usunąć cienie, zredukować liczbę zmarszczek i widocznie odmłodzić skórę w okolicach oczu.

Biorewitalizacja skóry za pomocą urządzenia Medlift - odmłodzimy Cię w trybie express

To niezwykle nowatorska terapia, dzięki której można zredukować efekty starzenia się cery. Na czym polega? Specjalistyczne urządzenie Medlift wykonuje procesy naprawcze i produkcyjne skóry twarzy za pomocą stymulacji cery powtarzającymi się uderzeniami mechanicznych mikroigieł, do wyboru są aż trzy tryby stymulacji skóry: ciągły, sinusoidalny i nieregularny. 

Salon kosmetyczny w Bielsku zaprasza - odmłódź się zimą

Mamy nadzieję, że przekonaliśmy Cię do spróbowania naszych nowości. Te innowacyjne terapie doskonale radzą sobie z najróżniejszymi problemami cery, sprawiają, że będziemy czuły się młodziej, pewniej i piękniej. I zachwycimy świat piękną twarzą!