Depilacja pastą cukrową

Depilacja pastą cukrową

Długotrwały efekt połączony z łagodną metodą depilacji? Tak, to możliwe! Wypróbuj naszą depilację pastą cukrową i przekonaj się, jakie to proste.

Pasta cukrowa to 100% naturalnych produktów. Efekt tej depilacji utrzymuje się nawet do kilku tygodni, a kolejne zabiegi coraz bardziej osłabiają włoski. Metoda ta jest łagodniejsza od depilacji woskiem i nie ma do niej praktycznie żadnych przeciwwskazań.

Warto skorzystać z tej metody w Terrasalon

Depilacja pastą cukrową w naszym gabinecie to doskonałe rozwiązanie, ponieważ:

- gwarantujemy długotrwały efekt,
- dbamy o Twój komfort podczas zabiegu,
- stosujemy tylko naturalne środki w odpowiednich proporcjach,
- zmniejszamy problem wrastających włosków,
- minimalizujemy podrażnienia,
- chronimy Twoją skórę.

 

Jak wygląda u nas zabieg depilacji pastą cukrową?

Wykonujemy mieszankę, która ma odpowiednio dobrane składniki. Umiejętne stworzenie pasty cukrowej to podstawa jej skuteczności. Pasta nakładana jest na miejsca, z których chcesz pozbyć się włosków. Okleja ona włos, a nie skórę, dzięki czemu nie powoduje podrażnień. Następnie pasta jest zrywana razem z niechcianymi włoskami. W razie konieczności powtarzamy czynność. Resztki pasty usuwamy ciepłą wodą. Skóra po zabiegu jest niezwykle gładka i świeża. Pasta cukrowa jest idealne do depilacji twarzy, ponieważ jest niezwykle łagodna.

 

Dlaczego warto przeprowadzić depilację pastą cukrową u kosmetyczki?

Masz wątpliwości? Wolałabyś wykonać zabieg sama i nie poświęcać czasu i pieniędzy na wizytę w profesjonalnym gabinecie? Oto kilka powodów, dla których lepiej oddać się w ręce specjalisty.

Czy wiesz, że odpowiednie przygotowanie pasty cukrowej to nie lada wyzwanie?

Sekret pasty cukrowej kryje się przede wszystkim w odpowiednich proporcjach składników. Jej efektywność zależy od tego, jak została przygotowana. Doświadczona kosmetyczka nie będzie miała najmniejszego problemu za stworzeniem pasty cukrowej, która doskonale sprawdzi się przy depilacji. Ponadto w naszym gabinecie stosujemy naturalne składniki, bezpieczne dla alergików, nie musisz więc obawiać się o stan swojej skóry po zabiegu.

Czy wiesz, że efekt zabiegu zależy od sposobu nałożenia pasty?

Depilacja pastą cukrową to zabieg na ciało, który wymaga wprawy. Odpowiednie nałożenie pasty gwarantuje, że przyklei się ona do włosków, a nie do skóry. Dzięki temu nie ma mowy o żadnych podrażnieniach, a zabieg można od razu powtórzyć na tym samym fragmencie ciała tak, aby dokładnie pozbyć się każdego włoska. Efekt takiej depilacji utrzymuje się nawet do kilku tygodni.

Masz dodatkowe pytania? Chcesz umówić się na wizytę i skorzystać z depilacji pastą cukrową? Skontaktuj się z nami! Czekamy na Ciebie w naszym gabinecie w Bielsku-Białej.

Comments are closed.