Depilacja woskiem

Depilacja woskiem

Poszukujesz skutecznej, ale delikatnej metody depilacji dowolnej partii ciała? Skorzystaj z naszej depilacji woskiem. Daj się zaskoczyć rezultatem.

Depilacja woskiem to przede wszystkim długotrwały efekt, a przy tym zabiegu to ogromna zaleta. Rozgrzany wosk przedostaje się do mieszków włosowych i usuwa włos razem z korzeniem. Zakłada się, że gładką skórą można cieszyć się od około 3 do 6 tygodni.

Warto skorzystać z tej metody w Terrasalon

Depilacja woskiem w naszym gabinecie to doskonałe rozwiązanie, ponieważ:

- gwarantujemy długotrwały efekt,
- dbamy o Twój komfort podczas zabiegu,
- stosujemy tylko naturalne środki,
- zwracamy szczególną uwagę na technikę wykonania zabiegu,
- chronimy Twoją skórę.

 

Jak wygląda u nas zabieg depilacji woskiem?

Wosk nakładany jest dokładnie na miejsca, z których chcesz usunąć zbędne włoski. Następnie na te miejsca nakładany jest kawałek materiału. Odczekujemy chwilę aż wosk zastygnie i będzie gotowy do zerwania. Kolejny krok to napięcie skóry i usunięcie materiału szybkim ruchem w przeciwnym kierunku niż wzrost włosków. Od tej chwili możesz cieszyć się piękną, gładką skórą.

 

Dlaczego warto przeprowadzić depilację woskiem u kosmetyczki?

Masz wątpliwości? Wolałabyś wykonać zabieg sama i nie poświęcać czasu i pieniędzy na wizytę w profesjonalnym gabinecie? Oto kilka powodów, dla których lepiej oddać się w ręce specjalisty.

Czy wiesz, że włoski powinny być wyrwane pod odpowiednim kątem?

Doświadczona kosmetyczka wie, jak prawidłowo wykonać takie zabiegi na ciało jak depilacja woskiem. Nałożenie wosku to jedno, ale jego zerwanie to o wiele bardziej skomplikowana sprawa. Po pierwsze ruch zerwania musi być wykonany bardzo szybko, co jest niezwykle trudne przy samodzielnej depilacji. Po drugie włoski powinny być wyrwane pod odpowiednim kątem, czyli około 40 stopni. Ponadto może zdarzyć się tak, że pominiesz jakiś fragment skóry, a zabiegu nie możesz powtórzyć od razu ze względu na duże ryzyko podrażnienia skóry. Jaki z tego wniosek? Samodzielna depilacja woskiem bywa często nieskuteczna, a przecież nie o to w tym chodzi.

Czy wiesz, że nieodpowiedni wosk może zniszczyć Twoją skórę?

Depilacja woskiem może podrażniać skórę, w szczególności wtedy kiedy stosuje się do niej nieodpowiednie preparaty. Naturalny wosk wzbogacony o łagodzące składniki gwarantuje bezpieczną i łagodną depilację. Stosowane przez nas produkty nadają się nawet do skóry z problemami naczyniowymi. Nie ryzykuj i oddaj się w ręce profesjonalistów.

Czy wiesz, że wosk nadaje się do depilacji praktycznie całego ciała?

To duża zaleta depilacji woskiem. Nie trudno się jednak domyślić, że niektóre obszary ciała są trudne do samodzielnej depilacji. Ze względów praktycznych zatem warto skorzystać z fachowej pomocy.

Masz dodatkowe pytania? Chcesz umówić się na wizytę i skorzystać z depilacji woskiem? Skontaktuj się z nami! Czekamy na Ciebie w naszym gabinecie w Bielsku-Białej.

Comments are closed.