Kosmetologia genetyczna GENO

Kosmetologia genetyczna GENO

Chyba każdy z nas boi się starzenia. Pierwsze zmarszczki budzą w nas panikę , sprawiają, że przemijanie staje się bardziej namacalne. Nic więc dziwnego, że szukamy wielu rozwiązań na zatrzymanie tych naturalnych procesów. Część z nich działa, mniej lub bardziej efektywniej, ale prawdziwą rewolucję na rynku kosmetycznym rozpętała dopiero spersonalizowana pielęgnacja na podstawie badania DNA.

Taka genoterapia to innowacyjne podejście do tematu pielęgnacji cery, przede wszystkim dlatego że jest dobierana do indywidualnych potrzeb. Te konkretne wymagania są określane na podstawie testów genetycznych – przed rozpoczęciem terapii przeprowadzany jest wywiad, a następnie pobierany jest materiał genetyczny do badania. Dopiero po otrzymaniu wyników projektowane są indywidualne kosmetyki w formie serum, które niemal w 100% zadziałają na konkretny typ cery.

Zalety genoterapii kosmetykami Geno Dr Wilsz

Już wiele kobiet przekonało się o dobrodziejstwie takiej terapii dopasowanej do genotypu, indywidualnych preferencji oraz potrzeb. Dlaczego warto z niej skorzystać?

  • Innowacyjne rozwiązanie w dziedzinie kosmetyki gwarantuje skuteczne zahamowanie procesów starzenia,
  • efektywne działanie zapewniają bogate, silnie skoncentrowane formuły,
  • kosmetyki są dedykowane do konkretnych problemów skórnych,
  • kilka różnych, sprawdzonych terapii do wyboru,
  • przeciwdziałanie problemom skóry u źródeł ich powstawania
  • badanie wykonuje się tylko raz w życiu.

Jak działa kosmetologia genetyczna?

Wszystko zaczyna się od wspomnianych już wywiadów z klientką i testów genetycznych. Badanie jest proste i szybkie, a przy tym nieinwazyjne. Pobiera się jedynie wymaz z wewnętrznej ściany policzka. Ten materiał genetyczny jest przekazany do Laboratorium Genetycznego Vitagenum. Wyniki dają możliwość opracowania zaawansowanych kosmetyków, dopasowanych do genetycznych uwarunkowań. Poza tym każdy klient otrzymuje sugestie dotyczące odżywiania dopasowanego do wyników, co pozwoli na zniwelowanie problemów genetycznych. Badania tego typu zaleca się zwłaszcza osobom młodym, by móc przeciwdziałać suchości skóry, rozstępom, pociążowym komplikacją z wiotkością skóry, elastozie itp.

Geny sprzymierzeńcem w walce z procesami starzenia

Takla indywidualna terapia, dostosowana do konkretnych problemów i możliwości danej osoby jest niemal w 100% skuteczna. Hamuje procesy starzenia się skóry o wiele lepiej niż tradycyjne kosmetyki czy zabiegi. Przekonaj się o tym sama i umów się na wywiad oraz pobranie materiału genetycznego w naszym salonie!

Comments are closed.