Mesoestetic Acnelan

Mesoestetic Acnelan

Problemy z trądzikiem dotyczą nie tylko nastolatek, ale coraz częściej również osób dorosłych. Cera skłonna do wyprysków, niewłaściwa dieta, złe powietrze czy nieodpowiednie kosmetyki sprawiają, że z trądzikiem zmagają się nawet kobiety po 30 roku życia. Na szczęście można się go pozbyć.

Zapraszamy na kurację nowatorską terapią Mesoestetic Acnelan. Działanie czynników aktywnych (między innymi kwasu salicylowego, szikimowego, migdałowego oraz sodium lepargilate) redukuje przebarwienia, usuwa stan zapalny, sprawia, że blizny są mniej widoczne. Terapia Mesoestetic Acnelan nie tylko redukuje widoczne objawy trądziku, ale też zapobiega powstawaniu nowych zmian na skórze.

Zabieg polega na nałożeniu maski z kompleksem, dla uzyskania efektów należy go powtórzyć, przynajmniej trzykrotnie w określonym odstępie czasu, zależnym od stopnia wrażliwości skóry. Przed zabiegiem, jak i po należy stosować się do zaleceń kosmetyczki. Wcześniejsza konsultacja pozwoli na określenie liczby zabiegów i wykluczenie ewentualnych przeciwwskazań.

Comments are closed.