Mesoestetic Eyecon

Mesoestetic Eyecon

Mesoestetic Eyecon to nowoczesna terapia redukująca niedoskonałości w okolicach oczu. Wiele kobiet zmaga się z cieniami pod oczami, zmarszczkami mimicznymi, workami czy opadającą górną powieką. Skóra w okolicach oczu jest szczególnie podatna na zmiany, bardzo cienka i wrażliwa. Wszelkie niedoskonałości w tych miejscach od razu dodają lat.

Na szczęście terapia za pomocą Mesoestetic Eyecon doskonale radzi sobie nawet z najbardziej wrażliwą skórą. Łączy w sobie skutecznie działanie czynników aktywnych z nowatorską techniką zabiegową. W celu zredukowania niedoskonałości w okolicach oczu stosuje się peelingi, maski hydrożelowe oraz koktajle do mezoterapii.

Kuracja Mesoestetic Eyecon ma działanie odmładzające, ujędrniające i wygładzające. Kierowana jest zwłaszcza do osób, które mają problem ze zbyt cienką skórą w okolicach oczu, słabym drenażem powodującym pojawienie się worków pod oczami, ze zwiększoną ilością naczyń krwionośnych, co z kolei powoduje powstawanie cieni oraz zbyt ekspresyjną mimiką i przekłada się na większą ilość zmarszczek w okolicach oczu.

Comments are closed.