Naturalne farbowanie

Naturalne farbowanie

Stop chemii! Stop toksycznym składnikom, które wyniszczają Twoje włosy! Czy te deklaracje oznaczają, że już nigdy nie zmienisz koloru swoich włosów i nie będziesz mogła cieszyć się efektowną metamorfozą? Oczywiście, że nie! Już teraz w naszym salonie zafarbujesz włosy w sposób całkowicie naturalny. Nowy lub odświeżony kolor to jednak nie wszystko. Nasz zabieg odznacza się także właściwościami terapeutycznymi dla włosów i skóry głowy. Przeczytaj, o co w tym chodzi.

 

Zaufaj sile natury!

Chemiczne środki do pielęgnacji włosów, choć mają zapewnić im piękny i zdrowy wygląd, niejednokrotnie działają zupełnie odwrotnie. Kupujesz kolejne szampony, odżywki, farby, a włosy stają się coraz słabsze i coraz bardziej podatne na zniszczenia. Powiedz stop chemii i zaufaj sile natury.

Do naszej naturalnej metody farbowania włosów wykorzystujemy suszone i zmielone zioła, łodygi, kwiatostany oraz wiele innych części roślin, a także wodę. Tylko tyle wystarczy do uzyskania oszałamiającego rezultatu.

 

Jakich efektów możesz się spodziewać?

Naturalne farbowanie włosów to doskonały sposób na pogłębienie naturalnego koloru włosów lub zmianę koloru z jasnego na ciemny. Nasza metoda jest chwalona również przez klientki, które stosują ją do pokrycia siwych włosów. Używane w naszym gabinecie mieszanki roślinne nadają włosom także niesamowity połysk, który utrzymuje się przez wiele dni.

Zabieg powtarzać można tak często, jak tylko masz na to ochotę, ponieważ nie niszczy włosów, a wręcz przeciwnie – wspomaga je i pielęgnuje. Ponieważ roślinna mieszanka współgra z Twoim naturalnym kolorem włosów zarówno po jej nałożeniu, jak i w trakcie wypłukiwania się koloru, często mamy do czynienia z naturalnym baleyagem. Ponadto odrost jest bardzo słabo widoczny. Włosy mienią się pięknymi pasmami, nadając Twojemu wizerunkowi lekkości i uroku.

 

Jak wygląda zabieg naturalnego farbowania włosów?

Natura daje nam pełną gamę możliwości kolorystycznych, którą w pełni wykorzystujemy w naszym salonie. W zależności od Twojego naturalnego koloru włosów oraz pożądanego efektu końcowego tworzymy na miejscu taką mieszankę, która jak najlepiej spełni swoje zadanie. Jesteśmy w stanie operować na całej palecie zimnych i ciepłych odcieni od jasnych blondów, przez brązy i rudości, aż po soczystą czerń.

Odpowiednią roślinną mieszankę zalewamy ciepłą wodą. Gotowy wywar nakładamy na Twoje włosy i pozostawiamy na określoną ilość czasu. Po spłukaniu mieszanki wykonujemy szereg zabiegów pielęgnacyjnych, które sprawią, że Twoje włosy będą po prostu olśniewać.

 

Naturalne farbowanie na problemy z włosami i skórą głowy

Metodę tę polecamy wszystkim osobom, które borykają się z problemami skóry głowy i włosów. Jest ona także odpowiednia dla osób po chemio- i radioterapii. Naturalne farbowanie włosów oraz zabiegi pielęgnacyjne, które stosujemy w naszym gabinecie:

 • poprawiają kondycję skóry głowy,
 • łagodzą lub całkowicie eliminują choroby skóry głowy,
 • odżywiają cebulki,
 • nawilżają przesuszone i zniszczone włosy,
 • zamykają rozdwojone końcówki,
 • wspomagają naturalne procesy odnowy skóry głowy i włosów.

 

Chcesz więcej?

Oprócz zabiegu naturalnego farbowania włosów oferujemy cały szereg kosmetyków i akcesoriów, dzięki którym już nigdy nie będziesz narzekać na stan swoich włosów.

W naszym salonie możesz nabyć między innymi:

 • naturalne olejki dbające o kondycję skóry głowy i włosów,
 • szampony przygotowujące do farbowania oraz odżywiające i kondycjonujące,
 • naturalne lakiery do włosów,
 • wosk do zamykania rozdwojonych końcówek,
 • szczotki z włosia dzika z pierwszego strzyżenia oraz szczotki wegańskie wykonane z części roślinnych pobudzające cebulki włosów.

Chcesz dowiedzieć się więcej lub zapoznać się z pełną ofertą? Skontaktuj się z naszą kosmetyczką. Zapraszamy wszystkich z Bielska-Białej i okolic!

Skontaktuj się z nami już dzisiaj.

Comments are closed.