Kosmetyczny niezbędnik panny młodej – masz 7 dni. Co robić?!

Kosmetyczny niezbędnik panny młodej – masz 7 dni. Co robić?!

Za 7 dni ślub, a Ty jesteś w kropce, bo choć wszystko już przygotowałaś, zupełnie zapomniałaś o swoim wyglądzie. Weź głęboki oddech i zadzwoń do kosmetyczki. Nawet na 7 dni przed doświadczona kosmetyczka poratuje Cię odpowiednimi zabiegami. Jak więc możesz pomóc swojej skórze w tak krótkim czasie?

 

7 dni do ślubu – oczyszczanie, złuszczanie, odświeżanie

Kilka odpowiednich zabiegów da Twojej skórze pozytywnego kopa. Świetnym pomysłem będzie tu zabieg kawitacyjny na twarz, dekolt i szyję. Dlaczego? Ponieważ doskonale złuszcza i oczyszcza skórę, a co najważniejsze nie powoduje żadnych podrażnień. Spokojnie możesz też zdecydować się na maseczki z kwasami. Dzięki nim skóra będzie rozświetlona i odświeżona. Mięśnie twarzy się rozluźnią, ale poprawi się napięcie skóry. Maseczki zwężą też pory, dodając Twojemu wyglądowi atrakcyjności.

 

1 dzień do ślubu – coś dla skóry dłoni

Być może nie pomyślałaś o skórze dłoni, a warto. Przecież to właśnie dłonie będziesz pokazywać, prezentując nowy nabytek w postaci obrączki. Skóra dłoni niestety narażona jest na wiele szkodliwych czynników, ale możesz ją wspomóc dzięki zabiegowi z kwasem hialuronowym. Po takim zabiegu skóra będzie mocno odżywiona, wygładzona i miękka w dotyku. Będzie się prezentować po prostu idealnie.

Jak widzisz, nawet na 7 dni przed ślubem możesz wiele zdziałać. Nie zapomnij, że ten upragniony dzień co raz bliżej. Z kolejnego wpisu dowiesz się, co zrobić w dniu ślubu, aby wyglądać zjawiskowo. Zobacz też, jakie kosmetyczne pakiety ślubne możesz znaleźć w naszym salonie.