Kosmetyczny niezbędnik panny młodej – to już dzisiaj!

Kosmetyczny niezbędnik panny młodej – to już dzisiaj!

I oto stało się! Nadszedł ten dzień, na który tak długo wyczekiwałaś. Nie zapomnij jednak o tym, aby przygotowania zacząć trochę wcześniej. A konkretnie chodzi o porządne wyspanie się. Postaraj się jednak zachować umiar, bo i z tym da się przesadzić. Zapewne doskonale wiesz, ile godzin snu potrzebujesz i właśnie tyle zapewnij sobie przed tym dniem. Unikniesz zmęczenia, a Twoich oczu nie będą ozdabiać cienie czy opuchlizna.

Skoro już się wyspałaś, to czas działać dalej. Jeśli nie miałaś wcześniej czasu na przygotowania, nie panikuj. Kilka prostych zabiegów w dniu ślubu załatwi sprawę.

 

Podkreśl naturalne piękno

Doskonałym pomysłem jest wykonanie henny brwi i rzęs. Ciemniejsza oprawa oczu wydobędzie z nich ich naturalne piękno i doda głębi. Dzięki temu będziesz mogła zdecydować się na lżejszy makijaż, a efekt wciąż będzie oszałamiający.

W tym dniu czeka Cię wiele wyzwań, dlatego warto pomyśleć o trwałym, ale jednak nie obciążającym skóry makijażu. Dobrym rozwiązaniem będzie tu makijaż mineralny. Kosmetyki mineralne pozwolą oddychać Twojej skórze, dzięki czemu zachowa ona na długo świeży wygląd. Ponadto taki makijaż bardzo często wygląda dobrze nawet na drugi dzień.

 

Nie zapomnij o stopach i dłoniach

Choć to na twarz zwracasz najwięcej uwagi, Twoje dłonie i stopy równie często znajdują się w centrum uwagi, szczególnie w tym dniu, w którym wszystkie oczy będą zwrócone na Ciebie. Koniecznie zafunduj sobie manicure i pedicure. Dzięki temu zarówno dłonie jak i stopy będą się prezentować idealnie.

Wiesz już, jakie masz możliwości. Do Ciebie należy decyzja, kiedy chcesz zacząć się przygotowywać. Wolisz mieć dopięte wszystko na ostatni guzika, zacznij już na 3 miesiące przed. A jeśli wolisz opcję last minute, wystarczy szybka wizyta u kosmetyczki w dniu ślubu. Sprawdź także nasze kosmetyczne pakiety ślubne, a na pewno znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie.