Piękno na stałe

Piękno na stałe

Olbrzymim problem dla wielu osób jest zbyt krótka dobra; w natłoku zajęć i obowiązków ciężko znaleźć nam chwilę dla siebie. Szczególnie narzekać mogą na to Panie, które każdego dnia muszą poświęcić sporo czasu, po to by mogły wyglądać olśniewająco. Pomocny okaże się z pewnością „makijaż permanentny” – jego posiadanie będzie sporą wygodą, i pozwoli zaoszczędzić cenne godziny.

Taki typ makijażu będzie wspaniałym rozwiązaniem dla Pań, które chcą zatuszować niedoskonałości na swoich twarzach. Różnego rodzaju przebarwienia, plamy pigmentacyjne, czy też blizny zostaną zakryte na spory okres czasu, i nie trzeba będzie się martwić o to, że zostaną uwidocznione w najmniej odpowiednim momencie. Makijaż ten będzie oczywiście podkreślał też walory twarzy. Oczy nabiorą wyrazistości, brwi będą miały idealny kształt, a usta kusić będą swoją zmysłowością.

Panie posiadające makijaż permanentny nie będą musiały codziennie martwić się o to, czy zdążą wykonać makijaż perfekcyjnie, tak by wyglądały nieskazitelnie. Ich zmartwieniem nie będzie również to czy użyte kosmetyki będą na tyle trwałe, by przetrwały m.in. deszcz, śnieg. Nie będą one musiały poprawiać makijażu będąc np. na przyjęciach. Makijaż permanentny będzie wspaniałym rozwiązaniem dla kobiet, które uprawiają różnego rodzaju sporty – nie będą musiały one malować się po każdym wysiłku fizycznym. Sprawdzi się on świetnie również przy dłuższych wyjazdach z domu, kiedy utrudnione może być codzienne wykonywanie makijażu. Panie, które zmagają się z problemami większymi, również będą mogły czerpać uciechę z makijażu permanentnego – sprawdzi się on świetne u kobiet, które utraciły brwi i rzęsy w wyniku chemioterapii. Kobiety, które nie mogą malować się z powodu uczuleń, też powinny przemyśleć jego wykonanie.

Szczegóły wykonania makijażu permanentnego przestawić możemy po skontaktowaniu się z nami. Wtedy, po zadaniu kilku pytań, zostanie zaproponowane jego najbardziej odpowiednie wykonanie. Do każdej osoby, która zainteresowana jest wizytą w naszym salonie, podchodzimy indywidualnie, gdyż wiemy, że każda cera ma inne wymagania. W naszym salonie zostanie też wytłumaczone jak dbać o makijaż, gdy już zostanie wykonany. Przed rozmową o wykonaniu makijażu permanentnego prosimy przygotować się na pytania odnośnie stanu zdrowia, czy też posiadanych dolegliwości – nie zaleca się jego wykonywania w wypadku posiadania m.in. cukrzycy, łuszczycy. Panie będące w ciąży również nie powinny poddawać się jego wykonaniu.